nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 31/03/2017 - 02/04/2017
Celý den

Místo konání
Restaurace Sokolovna

kategorie


Za měsíc startuje třetí ročník tradičního klání Ústeckého kraje ve hře Dota 2! CZLAN Challenge Vám nabídne zase o kousek víc než v loňském roce. BYOC LAN Párty, konzole, virtuální realita, deskové hry a hlavně zábavu v přátelském prostředí!

Event se bude konat, stejně jako předešlý ročník, v Proboštovské Sokolovně. Po zkušenostech a ohlasech z minulého roku jsme po vzájemné dohodě s pořadateli Bratislavského Y-Games rozhodli akci pořádat ve dnech 31.3 až 2.4.2017.
V rámci Vaší návštěvy této akce se můžete zapojit do hlavního turnaje ve hře Dota 2, který je tradičně o velmi zajímavé ceny. Nemusíte ale přijít jen kvůli turnaji, na akci se budou hrát i další skvělé tituly pro více hráčů. Pokud si s sebou nechcete brát svůj počítač, tak Vám akce nabídne možnost zahrát si na různých herních konzolích, samostatně stojících herních počítačích či si vyzkoušet horkou novinku – virtuální realitu. Krom elektronické zábavy se můžete s ostatními zapojit i do hraní deskových her, které si budete moci na místě i zakoupit se zajímavou slevou.

Hlavní turnaj celé události ve hře Dota 2 se bude hrát od sobotního rána(1.4.2017) v kapitánském režimu 5 versus 5. Z důvodů zachování pohodlí hráčů a diváků jsme se i letos je počet aktivních hráčů BYOC arény stanoven na 50 míst, proto neváhejte a registrujte se na našem webu, ať máte své místo u stolu v aréně jisté!
Užitečné odkazy:

Stránky události:http://challenge.czlan.cz
Facebooková událost: https://goo.gl/AVY29C
Podrobnější informace: http://challenge.czlan.cz/Informace/Informace

Výhry v turnaji se stále vybírají, těšit se můžete na zajímavé herní vybavení. Již teď je ale jasné, že se bude jednat o historicky největší prizzepool v historii CZLAN Challenge, která svojí hodnotou přesáhne magických 10 000 Kč.

Co dodat, spousta her a zábavy na jednom místě, v případě potřeby téměř neomezená zásoba jídla a pití přímo na místě. Za Admin tým mohu jen prohlásit, že nás čeká rozhodně zajímavá výzva do šíleného aprílového počasí.

partneři

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Hlavní partneři

SkillCraft
HAL3000
Mindok

Mediální Partneři

Dota2 CZ
playzone.cz
BlizzFan