Od zahájení druhého ročníku CZLAN Challenge nás dělí méně jak dva měsíce a již teď je velice pravděpodobné, že se bude jednat o největší herní událost tohoto roku v severní části České Republiky. Od minulého roku, se událost pořádně odrazila a připravila pro své návštěvníky řadu pozitivních změn a novinek.
Banner události

Sleva na vstupném ? Ano ! I této možnosti můžete využít.
Týmy, které do 10.3.2016  budou mít kompletně registrovaný tým ( 5 hráčů ) získají slevu na vstupném a to v takové výši, že při platbě na místě zaplatí pouze 1500 kč za celý tým místo původních 1750 Kč (vstupné tedy bude 300 Kč na osobu).

Již v prvním článku jste se mohli dočíst o novém místě konání akce:
Ústecký kraj, Proboštov, Proboštovská 267/3, 417 12  50.6656083N, 13.8351964E

Pevný termín konání akce je :   15.dubna – 17.dubna 2016 ! 

Rovněž už v předešlém článku jsme Vám nastínili, že jsme získali nové partnery a sponzory. Proto si je pojďme rovnou představit ať můžeme odhalit výhry pro hlavní turnaj ve hře DoTA 2.

Prvním letošním novým partnerem se zaměřením na vybavení k fotoaparátům, tabletům, mobilním telefonům, notebookům a herních periferií pro Vaše počítačové mazlíčky se stala společnost YENKEE.

http://yenkee.cz

Počítače, tablety, mobily…samozřejmá součást našich životů.
Už jsme si zvykli, že jsou stále dokonalejší a chytřejší. Kvalita už dávno nestačí, rozhoduje design, trend, styl.
Chceme být jiní, odlišovat se, vystoupit z řady. YENKEE sází na stylovost, rafinovanost a dostupnost. Jde cestou kvality, překvapivých řešení, objevného designu, módních trendů. YENKEE si hraje, objevuje, baví, sluší. YENKEE je za všech okolností praktický a užitečný.
YENKEE – smart´n´design.

 

Dalším našim partnerem pro tento rok se zaměřením na moderní společenské a deskové hry je společnost MINDOK.

http://mindok.cz
MINDOK je vydavatelství moderních společenských her pro děti i dospělé. Jsou to například hry Carcassonne, Černé historky nebo řada her SMART games. Ale i řada dalších her, určených pro všechny hravé lidi od nejmenších dětí až po nejnáročnější hráče. Na českém trhu působíme od roku 2007 a za tu dobu jsme vydali více než 100 různých her.
MINDOK založili lidé, kteří hrám i hráčům velmi dobře rozumějí. Jak majitel firmy, tak její zaměstnanci, jsou zkušenými lidmi v oboru moderních společenských her, kteří vycházejí z české hráčské komunity. Prvním hlediskem pro nás tedy vždy bude kvalita našich her.
MINDOK vám bude i v příštích letech přinášet nejkvalitnější světové hry. I nadále pro vás budeme vybírat ty nejzajímavější hry od řady světových vydavatelů – Například firem Hans im Glueck, SMART games, Kosmos, moses a dalších. Ve spolupráci s vydavatelstvím Czech Games Edition budeme také nadále přinášet originální hry českých autorů.No a když už jsme Vám představili naše nové partnery, tak si rovnou pojďme představit výhry pro hlavní turnaj na LAN párty CZLAN Challenge 2016 !!!

1 místo : (5 x) Herní sluchátka YHP 3010 HORNET + (5 x) stolní hra od Mindok

2 místo :
(5 x) Herní myš YMS 3009 HORNET +(5 x) stolní hra od Mindok

3 místo :
(5 x) Herní myš YMS 3017 AMBUSH + (5 x) stolní hra od Mindok

ceny Challenge 2016
Mimo hlavního turnaje můžete velmi zajímavé ceny získat i v doprovodném programu, o který se staráme my, SkillCraft a již zmíněný Mindok a jeho široká nabídka stolních her.

 

Partneři

Člen výboru spolku CZLAN z.s.
Organizátor a redaktor novinek
Pokladní spolku CZLAN z.s.

Hlavní partneři

SkillCraft
HAL3000
Mindok

Mediální Partneři

Dota2 CZ
playzone.cz
BlizzFan