Pro jarní aprílové počasí není vhodné dělat si dlouhodobé plány na výlety do přírody, dle historických statistik lze očekávat déšť, sníh, vítr a opravdu hodně bláta. A  proto bychom rádi navázali na vydařený turnaj CZLAN Challenge 2015. CZLAN CHALLENGE 2016, který letos opět proběhne ve stylu BYOC LAN párty v populární MOBA hře DOTA 2.

Partneři_světlý podklad

Hlavní a důležitou novinkou druhého ročníku CZLAN Challenge 2016 je stěhování celé akce do nové lokality, která je o poznání blíže k civilizaci. Tentokrát se setkáme v obci Proboštov, která se nachází v těsném sousedství města Teplice. S ohledem na pohodlí účastníků jsme stanovily kapacitu hráčů na 12 týmu, tedy 60 osob. Jak už to u nás chodí, tak se jedná o celovíkendovou akci. Pevný termín konání akce je :   15.dubna – 17.dubna 2016 ! 

Očekáváni budete v odpoledních hodinách 15.4 pátečního dne, ale i pro nedočkavce otevřeme prostory ihned po dokončení příprav, o kterých Vás budeme informovat na našem Facebook profilu : f czlan

Fotogalerie z předchozího ročníku : ZDE

CZLAN Challenge 2015 CZLAN Challenge 2015 CZLAN Challenge 2015

Vstupné na akci bylo stanoveno na 350kč za osoba po celou dobu akce, ale pozorně sledujte naše stránky a stránky události, protože pro vás máme připraveno zvýhodněné vstupné. Vstupné na doprovodný program bude čistě dobrovolné a jeho výtěžek bude použit pro charitativní účely (brzy upřesníme).

Informace o samotném turnaji : PRAVIDLA AKCE / PRAVIDLA TURNAJE

Kapacita akce je omezena, proto je nutná registrace. K registraci použijte, prosím, registrační formulář. Místo konání akce :  Ústecký kraj, Proboštov, Proboštovská 267/3, 417 12  50.6656083N, 13.8351964E

Stravování si každý účastník akce zajišťuje sám, ale přímo v objektu se nachází restaurace, která má ve své denní nabídce jídla za velice příznivé ceny. Viz Restaurace Sokolovna.  V uvedené restauraci si krom dobrého jídla můžete vychutnat i pivo přímo z tanku !!!  V místě se nachází i několik obchodů, kde můžete potřebný proviant kdykoliv doplnit.

Na akci si samozřejmě budete moct naplno užít i doprovodného programu o hodnotné ceny, který pro Vás připravíme ve spolupráci se SkillCraft koutkem a vydavatelstvím stolních her MINDOK.
Než Vás začneme seznamovat se sponzory a partnery akce, tak Vám napovíme, že letos se na výhry v hlavním turnaji tak  i v doprovodném programu můžete vážně těšit a věřte, že v případě výhry se Vám vstupné za celý tým rozhodně vrátí!

Těšíme se na Vás, tým CZLAN!

Partneři akce :

Partneři_světlý podklad

Člen výboru spolku CZLAN z.s.
Organizátor a redaktor novinek
Pokladní spolku CZLAN z.s.

Hlavní partneři

SkillCraft
HAL3000
Mindok

Mediální Partneři

Dota2 CZ
playzone.cz
BlizzFan