CZLAN Challenge 2016 je teprve před námi a mi již pilně pracujeme na další herní události, která bude bez pochyby herní událost tohoto roku. Připravujeme pro Vás další LAN Párty, která ale v mnohém předčí vše co jste zatím měli možnost vidět a zažít.
Dostali jsme unikátní nabídku uspořádat celý herní víkend nedaleko Prahy na Dvoře Semtín u Olbramovic. Touhle akcí vycházíme vstříc věčným stěžovatelům, na umístění většiny našich akcí v Severočeském a Karlovarském kraji. Událost se bude konat 31.6.2016 až 3.7.2016, takže si určitě nezapomeňte zaškrtnout tyto dny v kalendáři.

Na tuhle akci připravujeme hned celou řadu hlavních turnajů o nemalé finanční výhry o kterých aktuálně jednáme s partnery události.

Připravované turnaje:
– Counter Strike Go
– DOTA 2
– Legue of Legends
– HearthStone
– Duke Nukem 3D

Turnaje budou probíhat ve dvou sálech, které by měli poskytnout dostatek prostoru až pro 250 účastníků turnajů.

Samozřejmě na Vás bude čekat i celá řada doprovodných turnajů na připravených konzolích a stolních hrách, takže zábavy bude opravdu více než dost.

Jak již bylo řečeno, událost pojme až 250 hráčů, takže určitě nezmeškejte možnost dřívější registrace, a tím i slevu na vlezném, které při včasné registraci bude činit 300 Kč,-. Každý účastník akce bude moci pně využívat celý objekt Dvora Semtín, který Vám nabízí možnost koupání v krytém bazénu, návštěvu jedné ze čtyř restaurací a pro mladé přírodovědce je zde i malá Zoo, kde lze sledovat Kozí příběh Live.


Velký trekie a člen rady spolku CZLAN z.s..

2 komentáře u Nejúžasnější LAN Párty roku 2016

  • Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli jsou ještě volná místa a pokud ano mohl byste mi prosím zaslat nějaké podrobnější informace (začátek,konec co s sebou,jestli je třeba team na lolko či domu, atd..)? Předem vám děkuji za odpověď. Přeji pěkný den 🙂

Hlavní partneři

SkillCraft
HAL3000
Mindok

Mediální Partneři

Dota2 CZ
playzone.cz
BlizzFan