OstroFcon 2016, západočeský festival komiksů, fantazie a zábavy nám už klepe na dveře ;-).
Na akci bude k vidění velká spousta zajímavého programu ke kterému se dostaneme, ale své příznivce si tato akce získá i mezi hráči počítačových her, konzolových her, simulátorů a mnoho dalšího.

13151917_1151076331610196_2607287531831619268_n

Připraveny pro Vás budou rovnou dvě herny a to jak naše herna CZLAN, tak SkillCraft koutekkterý návštěvníci neradi opouštějí. A proto obě tyto herny budou od zahájení programu v provozu non-stop!

V interaktivních hernách nejdete zábavu jak pro nejmenší (ve hrách Kirby, Minecraft a mnoho dalších), tak pro starší hráče, určitě zde bude pohybová hra Fruit Ninja, Just Dance,  souboj v Mortal Combat, Trackmania N.F., Dota2 a další atraktivní hry.

Zahrát si určitě budete moci o zajímavé a hodnotné ceny, turnaje a soutěže budou postupně vyhlašovány. Na akci si rovněž budete moci vyzkoušet unikátní ergonomické herní židle DxRacer, které Vám budou k dispozici v obou těchto interaktivních hernách.

Navštivte naše herny a odnášet si budete nejen dobrou náladu a hromadu vzpomínek ale i hodnotné věcné a virtuální ceny. Stany s těmito hernami budou umístěny v prostoru E-fun plochy v Klášterním areálu města Ostrov.

Bližší informace o programu : ZDE

Kousek od těchto dvou stanů s interaktivní zábavou bude stage plná YouTuberů ! Co takhle někoho z nich vyzvat k duelu v nějaké hře ?
Seznam YouTuberů pravidelně aktualizujeme 😉

 

trilines

 

Člen výboru spolku CZLAN z.s.
Organizátor a redaktor novinek
Pokladní spolku CZLAN z.s.

Hlavní partneři

SkillCraft
HAL3000
Mindok

Mediální Partneři

Dota2 CZ
playzone.cz
BlizzFan