| | |

Byli jsme na Knihohrátkách!

Říjen byl ve znamení jedné velké události, Knihohrátek, náš velký partner, Městská knihovna Ostrov, slavil 70. výročí znovuobnovení činnosti. A to už je pořádný důvod pro oslavu.

Věnuji tuto knihu své drahé ženě a své milé dceři, bez jejichž neúnavné pomoci a ochotných rad bych ji byl napsal dvakrát dříve.

Pelham Grenville Wodehouse

A my? Byli jsme u toho! A byla to jízda.

Po domluvě a několikaměsíčních přípravách jsme my, SkillCraft a Blizzfan připravili k této akci doprovodný Městská knihovna Ostrov logoprogram. Na co jste se mohli těšit? My jsme si pro Vás připravili dva simulátory závodních aut s hrou Grid Autosport, xBox 360 s připojeným Kinectem, na kterém střídavě běžely hry Fruit Ninja a Just Dance, nechyběla ani konzole PlayStation 4 s hrou FIFA a xBox One, na kterém jste si mohli zahrát NHL. Pro nejmenší jsme měli Nintendo Wii s hrou Kirby.

Nadšenci ze SkillCraftu a Blizzfanu si pro Vás připravili desítku počítačů s kvalitními židlemi DxRacer a hrami jakoSkillCraft_logo_2015-1_white League of Legends, Hereoes of The Storm, Team Fortress a dalšími. Sestavy to byly opravdu parádní, navíc jste si na nich mohli vyzkoušet i skvělé monitory od LG, které měly poměr stran 21:9 – na těch prostě uvidíte víc :).

Všichni tři (CZLAN, SkillCraft a BlizzFan) jsme pro Vás pak připravili i soutěže o krásné ceny, konkrétně o trička Assasin´s Creed, LG nebo karty Assasin´s Creed. Vaším úkolem nebylo nic těžkého, buď jste mohli zajet nejlepší čas logona našem simulátoru Autosport Grid nebo si vysekat nejvyšší skóre ve Fruit Ninja.

Celou akci navštívila i naše kamarádka, Youtuberka TheMadKyo a fotky, video nebo rozhovor s Jumpem pro nás připravil člen našeho spolku a Youtuber LastHope Off.

Určitě ale nesmíme zapomenout i na firmy a organizace, které nám s hladkým průběhem akce pomáhali. Pro navezení a odvoz naší techniky jsme si zapůjčili dodávku mezinárodní dopravní společnosti MM Spedition s.r.o.. Stan, ve kterém jsme Vás mohli uvítat nám zapůjčilo město Horní Blatná a postavil sbor dobrovolných hasičů, také z Horní Blatné. Internet, který jste v okolí našeho stanu mohli chytat poskytla společnost Elektro S s.r.o., ta v Ostrově poskytuje vysokorychlostní internet po kabelu i vzduchem. Všem těmto subjektům velice děkujeme za skvělou spolupráci.

Myslíme, že se akce parádně povedla a budeme se těšit na další spolupráci, ať už s knihovnou nebo SkillCraftem a Blizzfanem. A teď už hurá na fotky a videa z akce :).

Další zdroje:

Podobné příspěvky

Jeden komentář

Komentáře jsou uzavřeny.