CZLAN Challenge 2016 za náma

O víkendu ve dnech 15. až 17 dubna se v Proboštově konal druhý ročník počítačového turnaje ve hře DOTA2 s názvem CZLAN Challenge 2016, který určitě nezklamal a opět posunul úroveň námi pořádaných akcí na další lvl.
Partneři_světlý podklad

Turnaje se proti původně avizovaným osmi pětičlenných týmů zúčastnilo pouze týmů pět, ale i přes to se odehrála spousta vzájemných napínavých zápasů. Na nejvyšší stupeň vítězů se nekompromisním postupem v turnaji probojoval tým Moštovači, kteří svou výhrou pod vedením kapitána FataLLika obhájili své prvenství z turnaje CZLAN Challenge 2015.

1 místo: Moštovači
2 místo: necroRaisers. Holubí styl
3 místo: GGWP
4.místo: 2EZ4US
5.místo: Bílina Squad

Všechny týmy, které se umístili na stupních vítězů obdrželi od partnera turnaje společnosti Yenkee herní příslušenství v podobě herních sluchátek YHP 3010 HORNET a herních myší YMS 3009 HORNET případně YMS 3017 AMBUSH.

CZLAN Challenge 2015 CZLAN Challenge 2015 CZLAN Challenge 2015

Celá událost byla kromě samotného turnaje volně přístupná a návštěvníci mohli vyzkoušet celou řadu připravených lákadel doprovodného programu jako byli například výkonné herní počítače a konzole mobilní herny SkillCraft a stolní hry společnosti Mindok.

Celá akce letos probíhala v nových a pro podobnou akci neotestovaných prostorech, což se bohužel v kombinaci s chladnějším počasím projevilo na teplotě nižší, než bylo příjemné všem zúčastněným. Speciálně pro potřeby turnaje a doprovodného programu bylo zřízena páteřní internetová přípojka místním poskytovatelem firmou Ste-net která jako jediná oslovená firma dokázala zabezpečit rychlé a kvalitní internetové připojení.

CZLAN Challenge 2015 CZLAN Challenge 2015 CZLAN Challenge 2015

Takže pokud ještě nemáte plány na příští duben 2017 tak CZLAN Challenge by pro Vás měl být jasnou volbou.

CZLAN Challenge 2015

Podobné příspěvky