CZLAN SummerShock 2016

Přípravy události OstrofCon 25 – 26.6.2016 se pomalu blíží ke zdárnému konci, ale my už pro Vás připravujeme další event, kde by neměl chybět žádný pravověrný hráč z blízkého i dalekého okolí.

nadpis19.8 – 21.8 2016

Naše tradiční prázdninová LAN Párty CZLAN SummerShock 2016 se bude opět konat v prostorách Městské knihovny v Ostrově a to ve dnech 19.8 – 21.8 2016. Tento rok pořádáme již šestý ročník a pokud vám to možnosti dovolí rozhodně by jste si účast na této akci neměli nechat ujít. Letošním ročníkem jsme se rozhodli vzdát čest a vzpomenout na dřevní doby internetového připojení kdy pořádná síťová hra byla možná pouze na podobných akcích, které se konali často u souseda v garáži, nebo za víkendové nepřítomnosti rodičů u vás doma od kuchyně po obývák. Ale pozor, určitě se nebude jednat o nějakou retro akci kdy po monitoru bude běhat barevný shluk pixelů údajně znázorňující „něco“ a internetový modem znáte pouze z časopisu. Proti časem prověřeným kvalitním hrám hodláme postavit řadu až o dekádu mladších her a jsme sami zvědavi kdo si nakonec odnese pomyslnou trofej vítěství za nejhranější hru celé LAN Párty. Zkráceně řečeno těšit se můžete na opravdu tradiční Lan Párty bez výrazného zaměření pouze na několik málo her.

CZLAN Challenge 2015 CZLAN Challenge 2015

Pro soutěživé bude připraveno několik drobných doprovodných turnájků o stejně drobné ale určitě potěšující ceny.
Aktivní odpočinek bude možné využít připravené herní konzole, takže pokud Vás náhodou unaví PC hry budete moci rozhýbat své kosti u pohybových her na konzolích XBOX 360 a Nintendo WII.

Startovné na celý tento víkend je předběžně stanoveno na 200 Kč a toho slovíčka předběžně se opravdu nemusíte lekat, protože již nemáme s touto částkou v plánu nijak výrazně manipulovat.

Rezervujte si zavčasu své místo na této jedinečné herní události zde protože kapacita akce je omezená.

Těšíme se na viděnou Pořadatelský tým CZLAN

Podobné příspěvky