| | |

Ohlédnutí : CZLAN SummerShock 2015

Srpnová LAN Párty Summer Shock 2015 je za námi a jako tečku za další z vydařených akcí organizace CZLAN nezbývá než sepsat pár řádek o jejím průběhu. Akce se konala ve dnech 21.8 až 23.8.2015 na zámku v Ostrově u Karlových Varů. Zde by si možná někdo mohl představit, jak slonovinou vykládané barokní stolky se prohýbají pod výkonnými počítači a měkce polstrovaná vyřezávaná křesílka okupují hráči počítačových her. Pravda je ovšem taková, že v prostorách nově zrekonstruované městské knihovny naleznete moderní , velice dobře vybavené a v letním období i klimatizované prostory vhodné právě pro takovou akci jakou byla CZLAN SummerShock 2015.

ostrovohri1

Kapacita celé události byla padesát hráčů a její zaměření bylo převážně na hráče, pro které je hraní především zábavou a možností setkat se s lidmi, kteří mají podobné zájmy. Na den 22.8.2015 byly plánované dva turnaje a to ve hrách HearthStone a StarCraft II. Pro výherce byli připraveny hodnotné ceny v podobě rychlých SSD disků, kvalitních sluchátek a velkokapacitních flash pamětí.


01-20150821_114148

Již zmíněný turnaj byl k velké lítosti organizátorů akce, bohužel zrušen pro nedostatečnou účast. Nižší zájem o účast dle slov organizátorů způsobuje nedůvěra hráčů v menší  herní události tohoto druhu.

Nicméně i přes jistá negativa akce proběhla a její účastníci si zasoutěžili v řadě turnajů doprovodného programu a odnesli si spoustu zajímavých a hodnotných cen.

Po celou dobu akce se o gurmánské zážitky účastníků i organizátorů pilně starala děvčata z občerstvení  a patří jim opravdu zasloužený dík za tu spoustu připravených toustů a sendvičů, které neúnavně roznášeli hráčům.

Z pohledu organizátorů akce CZLAN SummerShock 2015 určitě nebyla marnou záležitostí. Nastínila další rozvoj a cesty CZLANu po kterých se bude spolek ubírat, přinesla spoustu  poznatků a zkušeností nutné pro organizaci podobných herních událostí.

Závěrem bych si dovolil pozvat všechny hráče a příznivce počítačových her na další událost při, které bude CZLAN. Dne 10.10.2015 bude na Mírovém Náměstí města Ostrov probíhat slavnost u příležitosti 70. let znovu otevření již zmíněné městské knihovny Ostrov. CZLAN zde bude mít pro vás připraven ne zrovna malý stánek s velkou spoustou interaktivní zábavy a možností vyhrát spoustu hodnotných cen s herní tématikou.
poster_v6_invitati

 

 

 

 

Reportáž z akce od LastHope Off

Děkujeme Všem zúčastněným a věříme, že i v počtu v jakém se akce odehrála byla zábava na maximum.
Těšíme se na Vás při dalších akcích =)

Podobné příspěvky