| | |

Recenze – CZLAN Challenge 2015

Už je tomu tak přátelé. Naše další letošní LAN párty akce už je za námi. Tentokrát jste měli možnost se s námi sejít a zahrát si v kulturním sále obce Modlany/Věštany.  O uplynulém víkendu 24.4. – 26.4.2015 se konala akce pod názvem CZLAN Challenge 2015, na které se odehrál turnaj ve hře Dota2 (5v5). Vstupné na akci bylo stanoveno pouze na 250kč za osobu na celou dobu akce.

nahledBanner

Po týdnech a měsících příprav nastávají finálové přípravy a to vše dokončujeme těsně před příjezdem prvních hráčů v pátek 24.4. kolem 15:00.
Kolem 7. hodiny večerní, kdy se na akci už ukazuje valná většina zaregistrovaných lidí, panuje v prostorách akce velmi příjemná a přátelská atmosféra. Po složení svých PC miláčků na svá místa někteří hned využívají volný čas k posledním tréninkům hry Dota2. Někteří se soustředí na trénink rovněž náročný a to u našeho baru.

Po seznámení hráčů s programem, prostory a pravidly akce téměř všichni vyhledávají v ,,místním lobby,, první tréninkové zápasy. Hráči se snaží šetřit si své síly na hlavní turnajový den a tak odchází většina kolem 2. hodiny ranní spát. Po příjemném probuzení, kdy účastníkům ukazujeme záběry z našich minulých akcí, (Videa zde) si někteří dopřávají našich toastů speciálně upravených pro tuto akci.

Kolem 11. hodiny dopolední nás poctil svou návštěvou Lukáš „Jump“ Vobecký ( hlavní organizátor LAN Craft ), který s sebou přiváží již proslulý SkillCraft koutek plný interaktivní zábavy.
_MG_9967  _MG_9947  1_MG_0066

Ve SkillCraft koutku jste měli možnost si zahrát na konzolích Xbox 360 a PlayStation3. Hlavním tahákem doprovodného programu byl turnaj 1v1 ve hře Fifa2014. O turnaji více u našeho partnera PLAYZone (zde). Vítězem tohoto turnaje se stal HOONIGAN. Po napjatých bojích hned za tímto vítězem skončili : Jedai , Jarda Jágr , Jay Zee a další.
Dále v doprovodném programu nebyl k přehlédnutí další turnaj a to ve hře Fruit Ninja na Xboxu 360 s Kinectem. Během  tohoto turnaje (a hlavně po) padala slova jako:“ … to není možné, že mě z téhle hry bolí celé tělo 😀 „

fruit_ninja_kinect_1  _MG_9955  1_MG_0059

Vítězem turnaje ve hře Fruit Ninja se stal JUNIOR s celkovým počtem 731 bodů. S menším odstupem následovali : Královna , Bourač , Sonyc , Žukov a rovněž mnoho dalších. Ač to nevypadá, přestože prvních pět míst obsadili pouze muži, tak na dalších místech byly vidět i ženy, které si nevedly vůbec špatně.

No teď už ale zpět k turnaji Dota2. V posledních dnech před akcí se nám z několika důvodů omluvily 3 týmy a zrušily tak svou registraci v tomto turnaji.
I tak si to mezi sebou rozdalo 6 týmů ( LAN Games, CZLAN – kfc, GGWP, Bílina Squad , Techies Squad, Moštovači ).

Bližší informace o zúčastněných týmech : zde
Turnaj započal kolem 13. hodiny odpolední. Po dlouhých a někdy i více než vyrovnaných bitvách se kolem 21. hodiny stali vítězem hráči pod vedením kapitána FataLLika z týmu MOŠTOVAČI. Na krásném druhém místě pod vedením kapitána Prasoleta končí tým Techies Squad. A třetí místo patří týmu, který obhajoval prvenství z naší poslední LAN párty akce Summer Shock 2014, kde byl Dota2 turnaj a to pod vedením Smoliho pro tým GGWP.

Celou galerii fotografií naleznete na naší facebook stránce CZLAN.cz : FOTKY zde

Všem zúčastněným děkujeme za účast i za jejich zpětnou vazbu ( za vyplnění dotazníků na místě ).

S týmem CZLAN se můžete setkat určitě na akcích:

LAN CRAFT 2015 největší LAN párty na území České Republiky

CZLAN Summer Shock 2015 další z řad našich LAN párty akcí v západních Čechách

Na podzimní část letošního roku ještě připravujeme další dvě akce pro širokou veřejnost. Bližší informace prozatím nepodáváme.

Partneři akce :
czlan_partneri

 

Děkujeme, že nám pomáháte rozvíjet se a udržet offline akce na herní scéně v České Republice.
czlan

 

Podobné příspěvky