|

TOPOVÁ GAME ZÓNA NA BEZVA FESTU

Největší rodinný festival Bezva Fest vyráží na tour po republice (20. 5. Hradec Králové, 27. 5. Plzeň, 10. 6. Slavkov u Brna, 24.6. Litoměřice, 2. 9. Ostrava). O zábavu rozhodně nebude nouze.

Game zóna

Na každé zastávce Bezva Fest Tour bude obří game zóna, kterou má pod palcem  LanCraft a CZLAN. Zapařit si můžete neomezeně po celý den na nadupaných herních mašinách a konzolích. Doprovodný program zahrnuje turnaje, volné hraní a Nutrend Thor Challenge. Celý den se bude soutěžit o hodnotné ceny. 

Bezva zóny a neomezené atrakce

Kromě top game zóny čeká na návštěvníky několik bezva zón pro každou věkovou kategorii. Chlapecká zóna, kreativní zóna, beauty zóna pro dámy, baby zóna pro nejmenší a další. Nebude chybět ani Wannado festival sportu a Mini Spartan Kids race. Milovníci atrakcí se vyřadí na 30 atrakcích včetně nejdelší nafukovací překážkové dráhy u nás. Vše neomezeně po celý den zdarma. 

Stars

Na 2 stage se návštěvníci mohou těšit na bohatý program. Na jedné se představí influenceři (Tary, Fizi, Adam Kajumi, Lea) a na druhé poběží hudební program (Jelen, ATMO music, Paulie Garand, Ben Cristovao a další). Podrobný program pro kažou zastávku naleznete na www.bezvafest.cz.Veškerá zábava a program jsou v ceně vstupenky. 
Lístky jsou do vyprodání k dostání v předprodeji Ticketportal za zvýhodněnou cenu. Děti do 100 cm mají vstup zdarma a rodiny mohou využít zlevněné vstupné. Více informací a podrobný program naleznete na www.bezvafest.cz a FB, IG a TikTok Bezva Fest. Vstupenky zakoupíte v síti Ticketportal nebo na webových stránkách Bezva Festu.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *