Nejbližší akce

Pokud jste vyhráli jednu z cen v soutěži http://filmova-sifra.czlan.cz/ , prosíme, kontaktuje nás na e-mailu dousa@czlan.cz . Napište nám z e-mailu, který jste používali v rámci soutěže. Elektronické ceny a vouchery Vám zašleme e-mailem, věcné ceny pro vás připravíme a domluvíme společně jejich předání.

Velmi se omlouváme, že nám přípravy předání cen zabrali tolik času, čekali jsme, zda bude možné ceny předat slavnostněji a nebo jednodušeji.

Výhercům gratulujeme :).

Již 5. ročník oblíbeného turnaje ve hře DOTA 2 se tentokrát přestěhoval do Ostrova u Karlových Varů kde prostory akci zprostředkoval Dům kultury Ostrov.

Jak je tradicí, tak na akci proběhl turnaj ve hře DOTA 2 v týmových zápasech 5 proti 5. Dlouhé, 17 hodinové klání nakonec vyhrál tým Inaequalis Lutea, druhý skončil tým Dogshit+ a na třetím místě tým Execute.Export. Tyto tři týmy si mezi sebe rozdělili celkem 20 000Kč v hotovosti. Klobouk dolů všem, kteří se turnaje zúčastnili, protože s jednou přestávkou běžel od Sobotních 12 hodin do nedělních 6 hodin ráno. Celým turnajem provázel skvělý streamer c1RcEEZY, který vybrané zápasy komentoval živě na platformě Twitch.

V posledních dvou ročnících hlavní turnaj vždy doprovází doprovodný program pro veřejnost, jinak tomu nebylo ani letos. Novinkou však byl menší turnaj ve hře Fortnite, jehož výherci si domů odnesli kvalitní sluchátka a upomínkové předměty s herní tématikou. Mimo turnaj bylo možné si zahrát celou legendární sérii Warcraft 3 v naší Retro herně, vyzkoušet si novinku Mortal Kombat 11 nebo si zajezdit na závodním simulátoru. Kdo má raději herní klasiku, mohl si zahrát některou ze skvělých her firmy Mindok, které bylo možné si na akci zakoupit za zvýhodněné ceny.

Doprovodný program pro veřejnost sestavil tým CZLAN společně s kolegou z Lancraftu, který organizoval i zmíněný Fortnite turnaj.

Celé album je k dispozici na Facebooku: https://www.facebook.com/pg/Czlancz/photos/?tab=album&album_id=2429792447071905

CZLAN Challenge 2017.


CZLAN Challenge 2017 je již za námi a nezbývá než zrekapitulovat celou událost.Událost proběhla v plánovaném termínu 31.3 – 2.4.2017 v prostorách kulturního sálu restaurace Sokolovna v obci Proboštov.

Po roce jsme se opět vydali na výlet na LOBO Lan Párty vol.5 (10.3 – 12.3.2017). Akce se opět uskutečnila v Sestrouni, což je malá obec nedaleko Sedlčan. Pro zpestření akce jsme sebou přivezli i virtuální realitu, kterou v průběhu celého víkendu otestovali nejen všichni účastníci akce, ale i řada místních obyvatel.

13903154_1209961989054963_4649181764077750654_n

Už je to nějaký ten pátek co se v Ostrovské knihovně uskutečnil již třetí ročník LAN párty CZLAN Summer Shock . Pro všechny co nás sledují a neměli možnost se zúčastnit, přinášíme malé shrnutí celé události.

Přípravy události OstrofCon 25 – 26.6.2016 se pomalu blíží ke zdárnému konci, ale my už pro Vás připravujeme další event, kde by neměl chybět žádný pravověrný hráč z blízkého i dalekého okolí.

nadpis19.8 – 21.8 2016

O víkendu ve dnech 15. až 17 dubna se v Proboštově konal druhý ročník počítačového turnaje ve hře DOTA2 s názvem CZLAN Challenge 2016, který určitě nezklamal a opět posunul úroveň námi pořádaných akcí na další lvl.
Partneři_světlý podklad

Vydali jsme se na další expedici. Tentokrát jsme byli pozváni na Lobo LAN párty, která se konala nedaleko města Sedlčany (okr.Příbram) o právě uplynulém velikonočním víkendu ( 25.3 – 27.3 ). Byli jsme pořadatelem požádáni o doprovodný program k několika hlavním turnajům. Tuto nabídku jsme nemohli odmítnout a tak admin tým i s několika nadšenci pro BYOC LAN párty vyjel na expedici, která čítala i s cestou zpět přes 400 km.

Říjen byl ve znamení jedné velké události, Knihohrátek, náš velký partner, Městská knihovna Ostrov, slavil 70. výročí znovuobnovení činnosti. A to už je pořádný důvod pro oslavu.

Věnuji tuto knihu své drahé ženě a své milé dceři, bez jejichž neúnavné pomoci a ochotných rad bych ji byl napsal dvakrát dříve.

Pelham Grenville Wodehouse

A my? Byli jsme u toho! A byla to jízda.

Srpnová LAN Párty Summer Shock 2015 je za námi a jako tečku za další z vydařených akcí organizace CZLAN nezbývá než sepsat pár řádek o jejím průběhu. Akce se konala ve dnech 21.8 až 23.8.2015 na zámku v Ostrově u Karlových Varů. Zde by si možná někdo mohl představit, jak slonovinou vykládané barokní stolky se prohýbají pod výkonnými počítači a měkce polstrovaná vyřezávaná křesílka okupují hráči počítačových her. Pravda je ovšem taková, že v prostorách nově zrekonstruované městské knihovny naleznete moderní , velice dobře vybavené a v letním období i klimatizované prostory vhodné právě pro takovou akci jakou byla CZLAN SummerShock 2015.

ostrovohri1