| | | |

Ohlédnutí za CZLAN Summer Shock 2016

13903154_1209961989054963_4649181764077750654_n

Už je to nějaký ten pátek co se v Ostrovské knihovně uskutečnil již třetí ročník LAN párty CZLAN Summer Shock . Pro všechny co nás sledují a neměli možnost se zúčastnit, přinášíme malé shrnutí celé události.

Letošní rok se nám zastesklo po klasické LAN párty. Proto jsme pro letošní akci rozhodli upustit od velkých turnajů a uspořádat volnější herní event pro příznivce všech herních žánrů. Takže po dobu konání akce se hodně střílelo, závodilo a samozřejmě strategicky plánovalo. Jak je již poslední dobou na našich akcích zvykem tak nechyběl ani drobný doprovodný program v podobě konzolí, kterým pro letošní rok bezpodmínečně kraloval legendární Mortal Kombat.

dsc_0709 dsc_0708

 

Pomyslnou třešničkou na dortu letošní události bezesporu bylo představení virtuální reality HTC Vive. Recenzí jistě najdete po internetu bezpočet, proto zde nemá smysl se nějak zevrubněji rozepisovat o kladech a záporech této Virtuální Reality, ale za všechny co jí měli na lance možnost vyzkoušet mohu s klidným svědomím říci BOMBA  !!!  Osobně jsem měl možnost vyzkoušet před dvaceti lety brýle virtuální reality VFX1 a nutno podotknout že rozdíl je opravdu nepopsatelný,  ostatně jako ve všem kde mají hlavní slovo počítače a jejich výkon.

img_7380 dsc_0714

Pro mírné zpestření celé akce jsme nakonec přece jen uspořádali takový mini turnaj právě s Virtuální realitou ve hře  Space Pirate Trainer o originální hru World in Conflict. Naši VIP účastníci se zúčastnili slosování o dvě trika s herním motivem hry DOTA2 a všichni od nás obdrželi drobné občerstvení v podobě nezdravých pochutin.

Závěrem musím říci, že se naše Klasická LAN párty opravdu vydařila a poskytla řadu podnětů pro další ročníky nejen CZLAN Summer Shocku ale i Challenge a jiných událostí, kterých se hodláme i nadále aktivně účastnit a na kterých se opět všichni shledáme.

 

Podobné příspěvky