CZLAN Challenge 2019 – Report z akce

Již 5. ročník oblíbeného turnaje ve hře DOTA 2 se tentokrát přestěhoval do Ostrova u Karlových Varů kde prostory akci zprostředkoval Dům kultury Ostrov.

Jak je tradicí, tak na akci proběhl turnaj ve hře DOTA 2 v týmových zápasech 5 proti 5. Dlouhé, 17 hodinové klání nakonec vyhrál tým Inaequalis Lutea, druhý skončil tým Dogshit+ a na třetím místě tým Execute.Export. Tyto tři týmy si mezi sebe rozdělili celkem 20 000Kč v hotovosti. Klobouk dolů všem, kteří se turnaje zúčastnili, protože s jednou přestávkou běžel od Sobotních 12 hodin do nedělních 6 hodin ráno. Celým turnajem provázel skvělý streamer c1RcEEZY, který vybrané zápasy komentoval živě na platformě Twitch.

V posledních dvou ročnících hlavní turnaj vždy doprovází doprovodný program pro veřejnost, jinak tomu nebylo ani letos. Novinkou však byl menší turnaj ve hře Fortnite, jehož výherci si domů odnesli kvalitní sluchátka a upomínkové předměty s herní tématikou. Mimo turnaj bylo možné si zahrát celou legendární sérii Warcraft 3 v naší Retro herně, vyzkoušet si novinku Mortal Kombat 11 nebo si zajezdit na závodním simulátoru. Kdo má raději herní klasiku, mohl si zahrát některou ze skvělých her firmy Mindok, které bylo možné si na akci zakoupit za zvýhodněné ceny.

Doprovodný program pro veřejnost sestavil tým CZLAN společně s kolegou z Lancraftu, který organizoval i zmíněný Fortnite turnaj.

Celé album je k dispozici na Facebooku: https://www.facebook.com/pg/Czlancz/photos/?tab=album&album_id=2429792447071905

Podobné příspěvky