| |

CZLAN Challenge 2017.


CZLAN Challenge 2017 je již za námi a nezbývá než zrekapitulovat celou událost.Událost proběhla v plánovaném termínu 31.3 – 2.4.2017 v prostorách kulturního sálu restaurace Sokolovna v obci Proboštov.

CZLAN Challenge 2015 CZLAN Challenge 2015 CZLAN Challenge 2015

Hlavního turnaje ve hře DOTA 2 se v letošním roce zúčastnilo sedm pětičlenných týmů, které se na turnaj dostavily z různých regionů České republiky. Turnaj byl zahájen 1.4 v dopoledních hodinách a finálové zápasy byly odehrány až následující den. O výsledném pořadí týmů a vítězi celého turnaje bylo rozhodnuto v průběhu devadesáti tří vzájemných zápasů. Obhájci titulu z předešlých ročníků letos podlehli ve finálové hře týmu Pohoda Gaming a umístili se tak na stříbrném druhém místě.

  1.   Pohoda Gaming
  2.   Moštovači
  3.   iNvolute
  4.   GGWP
  5.   2EZ4US
  6.   VirginRuptute
  7.   Performance Power Center
CZLAN Challenge 2015 CZLAN Challenge 2015 CZLAN Challenge 2015

Nedílnou součástí události byl také volně přístupný program s herní tématikou, který přilákal velké množství návštěvníků, téměř všech věkových kategorií. Návštěvníci události si vyzkoušeli řadu populárních stolních her společnosti Mindok. Mohli si otestovat herní počítače Hal3000, nebo vyzkoušet technologii virtuální reality HTC VIVE. V rámci doprovodného programu, byla k dispozici také interaktivní herna organizací CZLAN a SkillCraft sestávající z herních konzolí a počítačů.

CZLAN Challenge 2015 CZLAN Challenge 2015 CZLAN Challenge 2015

Závěrem bychom rádi poděkovali všem partnerům za jejich důvěru a osobní přístup, kterým k podpoře události přistupovali a bez jejichž podpory by nebylo možné událost uspořádat. Věříme, že se vám událost líbila a na přes rok se opět sejdeme u dalšího ročníku CZLAN Challenge.

Podobné příspěvky